Söderberg & Haak Kungälv

Besöksadress
Rattgatan 35
442 40 Kungälv

Telefon:
Växel: 0303-26 09 00
Service / Verkstad 0303-26 09 06
Reservdelar 031-89 38 44

kungalv@sodhaak.se

Öppettider vardagar
Försäljning och Reservdelar/Butik:
07.00 – 16.00
Verkstad: 07.00 – 16.00

Söderberg & Haak Kungälv
Begagnat

Klicka här

 

Nyfiken på Bomag eller Komatsu? Här hittar du alla våra säljare.

Klicka här

Kontaktpersoner Söderberg & Haak Kungälv

Niklas Nilsson

Verkstadschef
Niklas Nilsson

0303-26 09 06
niklas.nilsson@sodhaak.se

Johan Karklins

Reservdelar Komatsu
Johan Karklins

031-89 38 44
johan.karklins@sodhaak.se

Benny Jonsson

Verkstadsadministratör
Benny Johnsson

0303-26 09 03
benny.johnsson@sodhaak.se

Jimmy Börjesson

Verkmästare
Jimmy Börjesson

0303-26 09 06
jimmy.borjesson@sodhaak.se

Anna Mattsson

Säljare Västra Götaland, Bohuslän och Dalsland
Björn Sällström

073-061 98 81
bjorn.sallstrom@sodhaak.se

Anna Mattsson

Säljare Bohuslän och Dalsland 
Michael Grönlund

0708-58 01 15
michael.gronlund@sodhaak.se

Anna Mattsson

Säljare Västra Götaland och Halland
Emil Olsen

072-237 38 41
emil.olsen@sodhaak.se

Anna Mattsson

Platschef
Anna Mattsson

0303-26 09 05
anna.mattsson@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Administration
Caroline Magnusson

0303-26 09 07
caroline.magnusson@sodhaak.se