Söderberg & Haak Kungälv

Besöksadress
Rattgatan 35
442 40 Kungälv

Begagnat
Klicka här

Telefon:
Växel: 0303-26 09 00
Service / Verkstad 0303-26 09 06
Reservdelar 0303-26 09 01
kungalv@sodhaak.se

Hemsida
sodhaak-kungalv.se

Öppettider vardagar
Försäljning och Reservdelar/Butik:
07.00 – 16.00
Verkstad: 07.00 – 16.00

Nyheter

Nu är vi äntligen igång och kan erbjuda Texaco smörjmedel. Kom in och prata smörj med oss.

Kontaktpersoner Söderberg & Haak Kungälv

Niklas Nilsson

Platschef / Säljare Entreprenad
Niklas Nilsson

0303-70 70 81
niklas.nilsson@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Säljare Västra Götaland, Bohuslän, Dalsland, Halland
Caroline Magnusson

0303-26 09 07
caroline.magnusson@sodhaak.se

Niklas Nilsson

Säljare Västra Götaland, Bohuslän, Dalsland, Halland
Niklas Johansson

0303-26 09 05
niklas.johansson@sodhaak.se

Johan Karklins

Reservdelar Komatsu
Johan Karklins

031-89 38 44
johan.karklins@sodhaak.se

Benny Jonsson

Verkstadsadministratör
Benny Johnsson

0303-26 09 03
benny.johnsson@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Verkmästare
Martin Redigh

0303-26 09 06
martin.redigh@sodhaak.se

Caroline Magnusson

 Utrustningstekniker
Christer Holmqvist

0303-26 09 00
Christer.holmqvist@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Utrustningstekniker
Per Dalberg

Jimmy Börjesson

Servicetekniker
Jimmy Börjesson

0303-70 70 84
jimmy.borjesson@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Servicetekniker
Oliver Regell  

0303-70 70 87  
oliver.regell@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Servicetekniker
Andreas Bronwaller

0303-26 09 02
Andreas.bronwaller@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Servicetekniker
Vidma Sileika

0303-26 09 08
vidma.sileika@sodhaak.se

Caroline Magnusson

Servicetekniker
Viktor Askenborn