FB

Söderberg & Haak Stockholm

Hej! Vad kan vi
hjälpa dig med?

Söderberg & Haak Stockholm är din BOMAG- och Komatsuspecialist.

Hos Söderberg & Haak Stockholm hittar du butik, försäljning och verkstad.
Kontakta oss för att prata entreprenad.

Bomag produktsortiment

Service

0771-91 11 00

Verkstad

0771-91 11 00

Reservdelar

0771-91 11 00

Öppettider 7-16. Lunch 12-13.

Komatsu WA80

Kontakt Söderberg & Haak Stockholm

5 + 5 =

Kontaktpersoner Söderberg & Haak Stockholm

Niklas NI

Platschef
Niklas Nilsson

0303-70 70 81
niklas.nilsson@sodhaak.se

Chandrika

Säljare Gävleborg, Norra Uppland och Dalarna
Benny Lundström

018-34 67 07
070-582 62 91
benny.lundstrom@sodhaak.se

Chandrika

Säljare Stockholm och Mälardalen
Patrick Andersson

0706-53 46 00.
patrick.andersson@sodhaak.se

Chandrika

Kundmottagare Verkstad/
Reservdelar

Tord Hägerström

08-665 56 10
tord.hagerstrom@sodhaak.se

Fredrik

Verkmästare
Fredrik Örneholm

08-665 56 11
fredrik.orneholm@sodhaak.se

Mikael

Servicetekniker
Mikael Gustavsson

08-665 56 16
mikael.gustavsson@sodhaak.se

Robin

Servicetekniker
Robin Wallin

08-665 56 18
robin.wallin@sodhaak.se

Roger

Servicetekniker
Roger Fransson

08-665 56 24
roger.fransson@sodhaak.se

Kim

Servicetekniker
Kim Hallberg

08-665 56 13
kim.hallberg@sodhaak.se

Besöksadress Söderberg & Haak Stockholm

Besöksadress
Söderberg & Haak Stockholm
Metallvägen 61,195 72 Rosersberg

Öppettider
Mån-fre 7-16. Lunchstängt 12-13

Begagnat Klicka här

Telefon 0771-91 11 00
stockholm@sodhaak.se

Hemsida sodhaak-stockholm.se