Söderberg & Haak Stockholm

Besöksadress
Söderberg & Haak Stockholm
Metallvägen 61
195 72 Rosersberg

Telefon
0771-91 11 00

stockholm@sodhaak.se

Öppettider
Mån-fre 7-16
Lunchstängt 12-13

Söderberg & Haak Stockholm
Begagnat

Klicka här

Nyfiken på Bomag eller Komatsu?
Här hittar du alla våra säljare.

Klicka här

Kontaktpersoner Söderberg & Haak Stockholm

Chandrika

Säljare Stockholm och Mälardalen
Kjell Forsén

08-66 55 605
073-274 51 05
kjell.forsen@sodhaak.se

Chandrika

Säljare Stockholm och Mälardalen
Anthony Eriksson

0708-10 06 22
anthony.eriksson@sodhaak.se

Chandrika

Säljare Gävleborg, Norra Uppland och Dalarna
Benny Lundström

018-34 67 07
070-582 62 91
benny.lundstrom@sodhaak.se

Chandrika

Säljare Stockholm och Mälardalen
Patrick Andersson

0706-53 46 00.
patrick.andersson@sodhaak.se

Chandrika

Ekonomi-admin
Chandrika Patel

08-665 56 04
chandrika.patel@sodhaak.se

Mona

Ekonomichef / Platsansvarig
Mona Peterson

08-665 56 03
mona.peterson@sodhaak.se

Göran

Verkstadsadministratör
Håkan Andersson

08-665 56 50
hakan.l.andersspm@sodhaak.se

Joakim

Reservdelsansvarig
Joakim Siik

08-665 56 08
joakim.siik@sodhaak.se

Fredrik

Verkmästare
Fredrik Örneholm

08-665 56 11
fredrik.orneholm@sodhaak.se

Mikael

Servicetekniker
Mikael Gustavsson

08-665 56 16
mikael.gustavsson@sodhaak.se

Robin

Servicetekniker
Robin Wallin

08-665 56 18
robin.wallin@sodhaak.se

Johan

Servicetekniker
Johan Lundström

08-665 56 13
johan.lundstrom@sodhaak.se

Roger

Servicetekniker
Roger Fransson

08-665 56 24
roger.fransson@sodhaak.se

Kim

Servicetekniker
Kim Hallberg

08-665 56 13
kim.hallberg@sodhaak.se